گرفتن – گیره تصویر پرونده ترافیک کمیسیون

گرفتن – گیره: تصویر پرونده ترافیک کمیسیون شورای شهر کمیسیون عمران اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی قیمت یک لیتر آب شرب شهری تنها ۶ ریال است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه قیمت هر لیتر آب بسته بندی ۱۵۰۰ تومان هست، گفت: قیمت آب شرب شهری که از کیفیت بسیار من

قیمت یک لیتر آب شرب شهری تنها ۶ ریال است

قیمت یک لیتر آب شرب شهری تنها ۶ ریال است

عبارات مهم : ایران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه قیمت هر لیتر آب بسته بندی ۱۵۰۰ تومان هست، گفت: قیمت آب شرب شهری که از کیفیت بسیار مناسبی برخوردار است تنها ۶ ریال هست.

به گزارش ایسنا، بختیاری که امروز در هفتاد و هشتمین جلسه شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران حضور پیدا کرده بود در خلال بررسی تامین بخشی از کسری قیمت تمام شده است تعرفه خدمات آب و فاضلاب مورد نیاز این شرکت، گفت: پایتخت کشور عزیزمان ایران نسبت به جمعیت خود در سرانه های آب تجدید شونده اوضاع بسیار نامطلوبی دارد و این سرانه در استان پایتخت کشور عزیزمان ایران بسیار پایین است.

وی افزود: اوضاع میانگین بارندگی در دنیا حدود ۷۵۰ متر مکعب است در حالیکه این رقم در کشور عزیزمان ایران ۲۵۱ متر مکعب هست. لذا به لحاظ میانگین بارندگی استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از میانگین پایینی برخوردار است.

قیمت یک لیتر آب شرب شهری تنها ۶ ریال است

وی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به پنج سد کرج، طالقان، لار، لتیان و ماملو به عنوان سدهای تامین کننده منابع آبی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: ۲۷۰ میلیون متر مکعب امسال نسبت به سال قبل با کمبود منابع آبی در این پنج سد مواجه هستیم؛ به شکلی که اگر بارندگی های اردیبهشت ماه امسال نبود از ابتدای خرداد ماه ناگزیر بودیم که جیره بندی آب را انجام دهیم ولی خوشبختانه این بارندگی ها پرسشها پایتخت کشور عزیزمان ایران را حل و فصل کرد.

وی تاکید کرد: علی رغم اینکه کشور ما در حوزه بارندگی در ردیف های آخر دنیا واقع شده است است ولی در مصرف آب در نخستین ها قرار گرفته ایم، به شکلی که از بسیاری از کشورهای پر آب مصرف بالاتری داریم. امروز بهای تمام شده است هر متر مکعب آب ۲۵۰۰ تومان است که تنها یک چهارم این قیمت از شهروندان دریافت می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به اینکه قیمت هر لیتر آب بسته بندی ۱۵۰۰ تومان هست، گفت: قیمت آب شرب شهری که از کیفیت بسیار من

به گزارش ایسنا، در ادامه این جلسه اعضای شورای اسلامی شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران لایحه تامین بخشی از کسری قیمت تمام شده است تعرفه خدمات آب و فاضلاب مورد نیاز شرکت آب و فاضلاب شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران را به موجب اختیارات ناشی از ماده ۷ شورای اقتصاد مورد بحث و بررسی قرار دادند که نهایتا بر اساس تعرفه های وی این لایحه به تصویب رسید.

برای طبقات مصرف صفر تا پنج متر مکعب ۸۲۰ ریال، جهت پنج تا ۱۰، ۸۲۰ ریال، ۱۰ تا ۱۵، ۸۵۰ ریال، ۱۵ تا ۲۰، ۱۲۰۰ ریال، ۲۰ تا ۲۵، ۱۷۰۰ ریال، ۲۵ تا ۳۰، ۳۰۰۰ ریال، ۳۰ تا ۳۵، ۴۰۰۰ ریال، ۳۵ تا ۴۰، ۵۰۰۰ ریال، ۴۰ تا ۵۰، ۱۰ هزار ریال و بالاتر از ۵۰ متر مکعب نیز ۱۰ هزار ریال تعیین شد که برابر تبصره پنج این لایحه مبالغ قید شده است در این مصوبه جهت آن بخش از محلات مناطق ۱، ۲، ۳، ۴ و ۵ که جزء محلات محروم شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران مشمول بر محلات گلابدره، قاسم آباد در منطقه یک، و محلات ده فرحزاد و اسلام آباد در منطقه ۲، محله ده ونک در منطقه ۳، محلات خاک سفید، شمیران نو و مبارک آباد در منطقه ۴، محلات ده کن، حصارک و مراد آباد در منطقه ۵ شهرداری پایتخت کشور عزیزمان ایران قرار دارند تعرفه آنان با ضریب تعدیل ۹ محاسبه و دریافت خواهد شد.

قیمت یک لیتر آب شرب شهری تنها ۶ ریال است

واژه های کلیدی: ایران | فاضلاب | بارندگی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs