گرفتن – گیره تصویر پرونده ترافیک کمیسیون

گرفتن – گیره: تصویر پرونده ترافیک کمیسیون شورای شهر کمیسیون عمران اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات جدال خارجی‌ها را برانکو برد ، پرسپولیس برابر استقلال به برتری رسید

به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته دهم هفدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر از ساعات ۱۶:۴۰ امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزی

جدال خارجی‌ها را برانکو برد ، پرسپولیس برابر استقلال به برتری رسید

پرسپولیس برابر استقلال به برتری رسید/ جدال خارجی ها را برانکو برد

عبارات مهم : استقلال

داربی ۸۵ پایتخت با برتری یک بر صفر به سود پرسپولیس آخر یافت.

به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته دهم هفدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر از ساعات ۱۶:۴۰ امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران شروع شد که نیمه اول این بازی با برتری یک بر صفر سرخپوشان به آخر رسید. علی علیپور (۲۲- پنالتی) جهت پرسپولیس گل زد.

جدال خارجی‌ها را برانکو برد ، پرسپولیس برابر استقلال به برتری رسید

ترکیب پرسپولیس: علیرضا بیرانوند، سید جلال حسینی، حسین ماهینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده، کمال کامیابی نیا، محسن ربیع خواه، بشار رسن(۶۵ محسن مسلمان)، وحید امیری، علی علپیور(۸۴ سیامک نعمتی) و گادوین منشا ( ۹۳ شایان مصلح)

ترکیب استقلال: حسین حسینی، مجید حسینی، روزبه،چشمی، وریا غفوری، میلاد زکی پور، فرشید باقری(۶۰ جابر انصاری)، امید ابراهیمی، خسرو حیدری(۸۵ سرور جباروف)، داریوش شجاعیان، فرشید اسماعیلی و علی قربانی(۷۳ سجاد شهباززاده) .

به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته دهم هفدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر از ساعات ۱۶:۴۰ امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزی

* دقایق ابتدایی: این بازی با یک دقیقه سکوت جهت گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم ابراهیم آشتیانی شروع شد. چند دقیقه ابتدایی این بازی با حملات احساسی هر دو تیم همراه بود ولی هیچ کدام از دروازه ها ترساندن نشد.

* دقیقه ۵: استقلال در دو موقعیت خطرناک تا مرز باز کردن دروازه پرسپولیس پیش رفت که سیدجلال حسینی مانع از به ثمر رسیدن گل آبی ها شد.

* دقیقه ۱۰: بعد از چند حمله ای که استقلال انجام داد بازی کمی آرام شد و دو تیم تلاش در حفظ توپ داشتند.

جدال خارجی‌ها را برانکو برد ، پرسپولیس برابر استقلال به برتری رسید

* دقیقه ۱۳ : پرسپولیس صاحب یک ضربه کرنر شد که این ضربه را بشار رسن روی دروازه ارسال کرد ولی در رفت و برگشت این حسینی بود که توپ را مهار کرد.

* دقیقه ۱۸: وحید امیری از جناح چپ پرسپولیس تلاش در عبور از بازیکنان استقلال را داشت که با خطای امید ابراهیمی متوقف شد. پرسپولیسی ها اعتقاد داشتند داور باید کارت زرد به ابراهیمی می داد.

به گزارش مهر، دیدار تیم های فوتبال استقلال و پرسپولیس در هفته دهم هفدهمین دوره مسابقه های لیگ برتر از ساعات ۱۶:۴۰ امروز پنجشنبه در ورزشگاه آزادی پایتخت کشور عزی

* دقیقه ۲۰: فرار علی علیپور پشت مدافعان استقلال و نفوذ او درون محوطه جریمه با خطای روزبه چشمی مواجه شد که داور اعلام پنالتی کرد. در این صحنه داور به روزبه چشمی کارت زرد نشان داد. پرسپولیسی ها اعتقاد داشتند که داور باید کارت قرمز بدهد.

* دقیقه ۲۲: علی علیپور پنالتی را به گل برتری پرسپولیس تبدیل کرد.

جدال خارجی‌ها را برانکو برد ، پرسپولیس برابر استقلال به برتری رسید

* دقیقه ۲۸: بعد از گل پرسپولیس بازی تا حدودی در اختیار استقلال قرار داده شد و این تیم تا پشت محوطه جریمه حریف خوب پیش می رفت ولی در زدن ضربات خطرناک ناکام بودند.

* دقیقه ۳۴: فرهاد ربیع خواه به علت اشتباه روی بازیکن استقلال کارت زرد دریافت کرد.

* دقیقه ۳۵: تعلل روزبه چشمی و انتظار او جهت گرفتن توپ از سوی حسینی این وقت را به منشا داد تا درون محوطه شش قدم صاحب توپ شود ولی فضای مورد نیاز جهت چرخش و ضربه زدن را نداشت.

* دقیقه ۴۰ : بازی با افتی که بعد از گل علیپور مواجه شده است بود ادامه داشت و استقلال تلاش زیادی داشت تا گل خورده را جبران کند. اشتباه مدافع استقلال در دفع توپ و برخورد توپ با بشار رسن موقعیت ضد حمله را جهت سرخپوشان فراهم کرد ولی حضور به موقع چشمی اجازه خطرآفرین بودن این ضربه را نداد.

* دقیقه ۴۵ : استقلالی ها که جهت رسیدن به گل تساوی تلاش زیادی کردند با وجود حملاتی که در دقایق نهایی نیمه اول انجام دادند نتوانستند دروازه حریف را به خطر بیندازند تا نیمه اول با برتری یک بر صفر شاگردان برانکو به آخر برسد.

* شروع نیمه دوم: پرسپولیسی ها در شروع نیمه دوم دو کرنر پیاپی روی دروازه استقلال زدند تا نشان دهند جهت دفاع نیامده اند. با این حال استقلال هم جهت رسیدن به گل تساوی تلاش می کرد. در شروع نیمه دوم فرشید باقری از استقلال کارت زرد دریافت کرد.

* دقیقه ۵۶: استقلال در یکی از حملاتی که داشت به وسیله امید ابراهیمی شوتی را به سمت دروازه پرسپولیس زد که علیرضا بیرانوند به آسانی توپ را در اختیار گرفت.

* دقیقه ۵۸ : بشار رسن که یکی از خوب های پرسپولیس بود چند بازیکن استقلال را جا گذاشت و پشت محوطه جریمه با خطای امید ابراهیمی مواجه شد که داور به ابراهیمی کارت زرد نشان داد. این ضربه را امیری زد و حسینی به کرنر فرستاد.

* ۶۵: اشتباه مدافعان استقلال وقت را به منشا داد تا درون محوطه جریمه صاحب وقت شود ولی ضربه آرام او را حسینی گرفت و یک دقیقه بعد بازهم پرسپولیس صاحب موقعیت گل شد ولی ضربه بشار رسن به مدافعان استقلال برخورد کرد.

* دقیقه ۶۹: کرنری که نصیب پرسپولیس شده است بود را محسن مسلمان روی دروازه ارسال کرد که ضربه شجاع خلیل زاده موقعیت خطرناکی را جهت پرسپولیس ایجاد کرد ولی در نهایت داور خطای بازیکنان پرسپولیس را گرفت.

* دقیقه ۷۵: استقلال در یکی از معدود موقعیت های خطرناکش دروازه پرسپولیس را ترساندن کرد که شوتی بازیکن این تیم را بیرانوند مهار کرد.

* دقیقه ۷۸: کمال کامیابی نیا به خاطر اشتباه روی اسماعیلی از داور کارت زرد گرفت.

* دقیقه ۸۵: پرسپولیس در یکی از موقعیت های کم تعداد نیمه اولش به وسیله کمال کامیابی نیا شوتی را به سمت دروازه استقلال روانه کرد که از بالای دروازه به بیرون رفت.

* دقیقه ۸۷ : حسین ماهینی به خاطر اشتباه روی داریوش شجاعیان از داور کارت زرد دریافت کرد. ووریا غفوری هم چند ثانیه بعد به خاطر اشتباه روی سیامک نعمتی کارت زرد دریافت کرد.

* دقیقه ۹۰: زکی پور به خاطر اشتباه روی کمال کامیابی نیا از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

* دقیقه 95 : به دنبال اشتباه روی وحید امیری و اعتراض بازیکنان استقلال، داریوش شجاعیان و فرشید اسماعیلی از داور کارت زرد گرفتند.

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | پرسپولیس | پرسپولیس | سید جلال حسینی | بازیکنان استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs